lp.logo

Entries to date


Leon Paul BRC Men's Junior Epee 1

 

# Country Name Club Ranking
1 Ben Andrews Plymouth Fencing Club
2 Myles Ashforth CADS
3 Owen Atkinson Laszol's
4 Dylan Ballard Leon Paul Epee
5 Harry Baston-Hall Abingdon
6 Murray Begley-Jones Redhill & Reigate Epee Club
7 Jack Bell Laszol's
8 Antoine Belot Escrime Academy
9 Douglas Boyle Malvern Hills Sword Fencing Club
10 Luke Bradley Millfield
11 Liam Brazier King's Canterbury
12 Alec Brooke Knightsbridge Fencing Club
13 Sebastien Brown Escrime Academy
14 Adam Bryson Dunblane Fencing Club
15 Arthur Bury Bath Sword
16 Max Bushby Cobham
17 Aurelio Calipa Malvern Hills Sword Fencing Club
18 Patrick Carey Mansfield Fencing Club
19 Harry Couchman Redhill & Reigate Epee Club
20 Liam Dan Redhill & Reigate Epee Club
21 Jake de Jongh Abingdon
22 Aurelien Degorce Leon Paul Epee
23 Philip Dobson ZFC
24 Edward Don Stowe School
25 Maxime Drouin Knightsbridge Fencing Club
26 Piers Du Pree-Thomas Plymouth Fencing Club
27 William East Brixton
28 Jake Evans King's Canterbury
29 William Ferguson OPS Epee
30 Nathan Foster Skipton
31 Jacob Foulsham Redhill & Reigate Epee Club
32 Noah Gauger Abingdon
33 Harry Gibson Northwich
34 Joshua Goh Wingerworth
35 Matthew Goodwin Brentwood School
36 Nicholas Grimshaw Leon Paul Epee
37 James Hinwood Shrewsbury School
38 Will Howard Millfield
39 Ed Ind King's Canterbury
40 Zachary Jackson Plymouth Fencing Club
41 James Jeal Wingerworth
42 Hal Jones Brixton
43 Luke Jones Redhill & Reigate Epee Club
44 Jason Kam King's Canterbury
45 Leo Kamstra Redhill & Reigate Epee Club
46 Ethan Kew Redhill & Reigate Epee Club
47 Noe Larousse Abingdon
48 Max Lee Redhill & Reigate Epee Club
49 Renzo Levi Chelsea fencing club
50 Ching Ho Li Durham University Fencing Club
51 Rob MacLennan
52 Steven Macpherson Plymouth Fencing Club
53 Ismail Mardin Knightsbridge Fencing Club
54 Altan Mardin Knightsbridge Fencing Club
55 Thomas Mason Leon Paul Epee
56 Toby May Newcastle Fencing Club
57 Isaac McKerr Dunblane Fencing Club
58 Jacob Mitchell Millfield
59 George Morris Redhill & Reigate Epee Club
60 Dylan Morrison Edinburgh Fencing Club
61 Finn Noble OPS Epee
62 Will Osborne Evesham
63 Harry Palmer Leicester Fencing Club
64 Chavdar Panayotov KRFC
65 Alex Papadopoulos Edinburgh Fencing Club
66 Dominic Paul Leon Paul Epee
67 Oliver Pilgrim Crawley Sword
68 Aedyn Pratley Leon Paul Epee
69 Levi Randall-Morgan Leon Paul Epee
70 Marcus Richards Malvern Hills Sword Fencing Club
71 Finn Russell Redhill & Reigate Epee Club
72 James Russell Redhill & Reigate Epee Club
73 Edward Scott Payne Leon Paul Epee
74 Alexander Sells Plymouth Fencing Club
75 Billy Shepherd Skipton
76 George Simpson Brixton
77 Roman Sokolov King's Canterbury
78 Piero Steiner Redhill & Reigate Epee Club
79 Devlin Stigant Brixton
80 Luca Strickland Chelsea fencing club
81 Louis Taiwo-Williams Wingerworth
82 Refe Tant Activ8
83 Gabriel Tribe Abingdon
84 Alexander Truuvert Leon Paul Epee
85 James Wake Harrogate
86 Joseph Walmsley Marshall Fencing Club
87 Christopher Wheeler LUSO Fencing
88 Joshua Willcox Knightsbridge Fencing Club
89 Neo Wilson Wan Frisby Fencers
90 Thomas Wilton Ashford School Pentathlon Club
91 Colin Woodey Millfield
92 George Yeh King's Canterbury

Online Entry

To enter this competition online, click the red button below

Enter this competition
Back to the competition page