lp.logo

Results for Leon Paul BRC Girls' Cadet Epee - 10/10/2015

LIST

 Rank   Name   First name   Club   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   BISHOP   Catherine   PLYMOUTH FENCING CLUB   1.000   17   25   qualifier 
 2   LOUIS   Avery   KNIGHTSBRIDGE FENCING CLUB   1.000   15   30   qualifier 
 3   HEAPS   Jasmine   LANCASHIRE SWORD   1.000   14   25   qualifier 
 4   DE BOISGELIN   Douce   KNIGHTSBRIDGE FENCING CLUB   1.000   11   29   qualifier 
 5   SHEFFIELD   Laura   BRIXTON   0.833   15   29   qualifier 
 6   SUMMERS   Charlotte   PENTATHLON GB   0.833   14   29   qualifier 
 7   OIEN   Jacqueline   HAVERSTOCK   0.833   14   27   qualifier 
 8   GRIMSHAW   Rose   STOCKPORT   0.833   12   29   qualifier 
 9   DE LIEDEKERKE   Larissa   ESCRIME ACADEMY   0.833   12   28   qualifier 
 10   MCCORMACK   Maisie   OPS EPEE   0.833   11   28   qualifier 
 11   POWELL   Alexandra   KENILWORTH SWORD   0.833   10   27   qualifier 
 12   STEWART   Alex   WFFC   0.833   7   28   qualifier 
 13   LEVER   Rachael   OPS EPEE   0.833   7   25   qualifier 
 14   WOODHOUSE   Eliza   HEREFORD   0.667   9   27   qualifier 
 15   COUNTER   Zoe   TEAM NEWCASTLE   0.667   6   27   qualifier 
 16   DUDLEY   Amelia   BISHOP CHALLONER   0.667   5   26   qualifier 
 17   ROBERTSON   Havana   CHELSEA FENCING CLUB   0.667   4   22   qualifier 
 18   PHILBIN   Caitlin   WALLACE FENCING   0.667   3   26   qualifier 
 19   KRZYZANIAK   Patrycja   CHELSEA FENCING CLUB   0.667   3   21   qualifier 
 20   CHUNG-HALPERN   Ines   CHELSEA FENCING CLUB   0.667   3   20   qualifier 
 21   HAYNES   Georgia   HARROGATE   0.667   2   24   qualifier 
 22   KIPIANI   Anastasia   BRIXTON   0.600   6   22   qualifier 
 23   HENDERSON-ROE   Maia   CADS   0.600   5   23   qualifier 
 24   PALANO   Elena   KNIGHTSBRIDGE FENCING CLUB   0.600   2   18   qualifier 
 25   EDWARDS   Alys   REDHILL REIGATE   0.600   1   20   qualifier 
 25   KNOWLES   Rebecca   MARLBOROUGH FENCING CLUB   0.600   1   20   qualifier 
 27   WATKINS   Abigail   MALVERN   0.500   5   25   qualifier 
 28   PARSONS   Katie-May   MILLFIELD   0.500   1   23   qualifier 
 29   DUNGAY   Katrina   WFFC   0.500   -2   18   qualifier 
 30   ROBSON   Emilia   TEAM NEWCASTLE   0.500   -4   22   qualifier 
 31   SHAZAD   Alleiya   SKIPTON   0.500   -4   19   qualifier 
 32   HEAPS   Hannah   LANCASHIRE SWORD   0.400   -5   16   qualifier 
 33   HARVEY   Sarah   TEAM NEWCASTLE   0.333   -1   23   qualifier 
 34   HADALIN   Henriette   SALLE HADALIN FENCING CLUB   0.333   -3   19   qualifier 
 35   SPICE   Sarah   CITY OF LONDON FREEMEN'S SCHOOL   0.333   -4   21   qualifier 
 35   NASSER   Tina   QUEEN'S GATE   0.333   -4   21   qualifier 
 35   NOBLE   Niamh   OPS EPEE   0.333   -4   21   qualifier 
 38   PARMAR   Ellie   REDHILL REIGATE   0.333   -6   21   qualifier 
 39   TAYLOR   Eleanor   OPS EPEE   0.333   -6   19   qualifier 
 40   CHENNELLS   Poppy   TEAM NEWCASTLE   0.200   -4   17   qualifier 
 41   BYWATER   Emily   SHERBORNE SWORDS   0.200   -8   14   qualifier 
 42   SNELLIN   Lucy   GRAVESHAM   0.200   -12   12   qualifier 
 43   JEAL   Laura   WINGERWORTH   0.167   -5   20   qualifier 
 44   NICOL-GENT   Sophie   MILLFIELD   0.167   -6   18   qualifier 
 45   AL-WAGGA   Yasmin   BATH SWORD CLUB   0.167   -8   19   qualifier 
 46   BOYES-HUNTER   Daisy   TRURO FENCING CLUB   0.167   -10   19   qualifier 
 47   MILES   Katy   PLYMOUTH FENCING CLUB   0.167   -11   16   qualifier 
 48   EVANS   Harriet   BRENTWOOD SCHOOL   0.167   -11   15   qualifier 
 49   GRANT   Lucy   WFFC   0.167   -12   15   qualifier 
 50   WILLETT   Lulu   BEXLEY   0.167   -15   13   qualifier 
 51   KALIMTGIS   Sophia   KNIGHTSBRIDGE FENCING CLUB   0.000   -13   9   qualifier 
 52   SUMMERS   Isabella   PENTATHLON GB   0.000   -14   12   qualifier 
 53   HERRLING   Messina   KNIGHTSBRIDGE FENCING CLUB   0.000   -17   7   qualifier 
 54   BYUN   Jacqueline   CHELSEA FENCING CLUB   0.000   -26   2   qualifier