lp.logo

Results for Leon Paul BSC Boys' Cadet Epee -. 02/11/2013

LIST

 Rank   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   SINCLAIR   Aml   GBR   BRIXTON   1.000   15   20   qualifier 
 2   DEAN   Charlie   GBR   TRURO   1.000   14   20   qualifier 
 3   MANSON   Justin   GBR   ESCRIME ACADEMY   1.000   13   25   qualifier 
 4   JONES   Luke   GBR   REDHILL & REIGATE   1.000   12   20   qualifier 
 5   MORRIS   George   GBR   STOCKPORT   1.000   10   18   qualifier 
 6   STEVENS   Joshua   GBR   GLASTONBURY   1.000   9   18   qualifier 
 7   DOBIE   Nick   GBR   SWINDON & MARLBOROUGH   1.000   4   19   qualifier 
 8   JORDAN   Owen   GBR   FRISBY FENCERS   0.800   10   22   qualifier 
 9   PRIOR   Cameron   GBR   GRAVESHAM   0.800   7   23   qualifier 
 10   COOPER   Matthew   GBR   WINGERWORTH   0.800   6   17   qualifier 
 11   DICKINSON   Matthew   GBR   LASZLOS   0.750   10   18   qualifier 
 12   HELLINGS   Joshua   GBR   PLYMOUTH   0.750   9   18   qualifier 
 13   ANDREWS   Benjamin   GBR   PLYMOUTH   0.750   9   17   qualifier 
 14   DAWSON   Jack   GBR   ABINGDON   0.750   8   19   qualifier 
 15   CAFARO   Jack   GBR   LLANTWIT MAJOR F C   0.750   7   19   qualifier 
 16   GORDON   Martin   GBR   ELGIN DUELLISTS FENCING CLUB   0.750   7   15   qualifier 
 17   MANCEWICZ   Bartlomiej   SWE   GOTLAND FENCING CLUB   0.750   6   19   qualifier 
 18   SWINBANK   Felix   GBR   WINGERWORTH   0.750   6   18   qualifier 
 19   HUGHES   Andrew   GBR   ELTHAM COLLEGE FENCING CLUB   0.750   5   16   qualifier 
 20   O'DONOGHUE   Odhran   GBR   LEWES FENCING CLUB   0.750   4   19   qualifier 
 21   CUMMINS   Ryan   GBR   REGENT   0.750   4   18   qualifier 
 22   WHITELAW   Adam   GBR   ELTHAM COLLEGE FENCING CLUB   0.750   4   17   qualifier 
 23   MAY   Joseph   GBR   TEAM NEWCASTLE   0.750   3   17   qualifier 
 24   DICKSON   Thomas   GBR   TEAM NEWCASTLE   0.750   3   16   qualifier 
 25   WHELAN   Roo   GBR   MILLFIELD   0.750   3   15   qualifier 
 26   RUSSELL   James   GBR   ALDERSHOT   0.750   1   15   qualifier 
 27   CROMIE   Conall   GBR   TRURO   0.600   6   21   qualifier 
 28   COOK   Noah   GBR   C.A.D.S   0.500   6   17   qualifier 
 29   SCHNEIDER   Benjamin   GBR   ABINGDON   0.500   3   16   qualifier 
 30   BELOT   Antoine   GBR   ESCRIME ACADEMY   0.500   2   12   qualifier 
 31   OFOSU-APPEAH   Obuobi   GBR   HAVERSTOCK   0.500   1   13   qualifier 
 32   GIOVANNONE   Alessandro   GBR   WARWICK SCHOOL   0.500   0   16   qualifier 
 33   BLUCK   Martin   GBR   ASHTON   0.500   -1   14   qualifier 
 34   HOPE   Oliver   GBR   THE KINGS SCHOOL CANTERBURY   0.500   -1   13   qualifier 
 35   CROMIE   Eoghan   GBR   TRURO   0.500   -4   13   qualifier 
 36   BARKER   Thomas   GBR   WINGERWORTH   0.500   -4   12   qualifier 
 37   WOODLEY   Will   SUI   MILLFIELD   0.500   -4   10   qualifier 
 38   ODGERS   James   GBR   KING'S SCHOOL CANTERBURY   0.400   0   17   qualifier 
 39   REYNOLDS   Jake   GBR   WARWICK SCHOOL   0.400   0   13   qualifier 
 40   SOUTHALL   William   GBR   KENILWORTH   0.400   -5   16   qualifier 
 41   HAYDEN   Octavian   GBR   C.A.D.S   0.400   -6   10   qualifier 
 42   EDWARDS   Theo   GBR   OPS EPEE CLUB   0.250   1   16   qualifier 
 43   ROBINSON   Peter   GBR   GUILDFORD   0.250   1   15   qualifier 
 44   STRATH   Oliver   GBR   WELLINGTON   0.250   -3   14   qualifier 
 45   HOLT   Oscar   GBR   BRENTWOOD   0.250   -4   13   qualifier 
 45   KURZ JORDAN   Max   GBR   HAVERSTOCK   0.250   -4   13   qualifier 
 47   EAST   Will   GBR   DUROVERNUM CANTERBURY   0.250   -5   13   qualifier 
 48   DULAC   Joseph   GBR   ESCRIME ACADEMY   0.250   -6   12   qualifier 
 49   MACPHERSON   Steven   GBR   GRAVESHAM   0.250   -9   10   qualifier 
 50   CROXFORD   Jonah   GBR   EGHAM FENCING CLUB   0.200   -8   15   qualifier 
 51   BLACKMORE   Seth   GBR   RGS HIGH WYCOMBE   0.200   -10   10   qualifier 
 52   DU PREE-THOMAS   Piers   GBR   PLYMOUTH FENCING CLUB   0.000   -9   11   qualifier 
 53   PAUL   Dominic   GBR   STOCKPORT   0.000   -10   10   qualifier 
 53   BREEDON   Joseph   GBR   ACTIV8   0.000   -10   10   qualifier 
 55   SAUDRAIS-HOUGH   Joseph   GBR   ESCRIME ACADEMY   0.000   -10   9   qualifier 
 56   TRUSSARDI   Aimeric   GBR   ESCRIME ACADEMY   0.000   -12   8   qualifier 
 56   HOPE   Arran   GBR   THE KINGS SCHOOL CANTERBURY   0.000   -12   8   qualifier 
 58   BELL   Jack   GBR   TEAM NEWCASTLE   0.000   -13   12   qualifier 
 59   LEVER   Matthew   GBR   OPS EPEE CLUB   0.000   -14   6   qualifier 
 59   LATHAM   Matthew   GBR   RGSHW   0.000   -14   6   qualifier 
 61   HARVEY   Toby   GBR   TRURO   0.000   -15   5   qualifier 
 62   TALKS   Joshua   GBR   TEAM NEWCASTLE   0.000   -16   4   qualifier