lp.logo

Results for Leon Paul Cadet Epee Open -. 31/05/2014

LIST

 Ranking   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   RUSSELL   James   GBR   SURREY SWORDS   10/10   31   50   qualifier 
 2   DICKINSON   Matthew   GBR   LASZLOS   8/9   24   43   qualifier 
 3   DOBIE   Nick   GBR   SWINDON   8/9   24   41   qualifier 
 4   HAYNES   James   GBR   HARROGATE   8/9   20   44   qualifier 
 5   EAST   Will   GBR   KRFC   8/9   11   41   qualifier 
 6   MORRIS   George   GBR   STOCKPORT   7/8   20   39   qualifier 
 7   SCHNEIDER   Benjamin   GBR   ABINGDON   7/8   16   39   qualifier 
 8   STIGANT   Devlin   GBR   REDHILL & REIGATE   8/10   21   43   qualifier 
 9   BELOT   Antoine   GBR   ESCRIME ACADEMY   8/10   20   48   qualifier 
 10   COOPER   Matthew   GBR   WINGERWORTH   6/10   9   37   qualifier 
 11   KURZ JORDAN   Max   GBR   HAVERSTOCK   5/9   13   37   qualifier 
 12   DEGORCE   Aurelien   GBR   ESCRIME ACADEMY   5/10   -2   35   qualifier 
 13   BEGLEY-JONES   Murray   GBR   ST GEORGE'S COLLEGE   4/9   4   33   qualifier 
 14   JONES   Luke   GBR   REDHILL & REIGATE   4/9   -3   33   qualifier 
 15   BOYLE   Douglas   GBR   WARWICK SCHOOL   4/9   -6   28   qualifier 
 16   SAUDRAIS-HOUGH   Joseph   GBR   ESCRIME ACADEMY   4/10   1   37   qualifier 
 17   SHEARER   Aramais   GBR   WESSEX BLADES   4/10   -4   30   qualifier 
 18   LEVER   Matthew   GBR   OPS EPEE CLUB   4/10   -8   35   qualifier 
 19   PAUL   Dominic   GBR   STOCKPORT   3/8   -6   29   qualifier 
 20   DULAC   Joseph   GBR   ESCRIME ACADEMY   3/8   -6   28   qualifier 
 21   PENVERNE   Leonard   GBR   ESCRIME ACADEMY   3/9   -6   32   qualifier 
 22   OIEN   Arthur   GBR   HAVERSTOCK   3/9   -8   29   qualifier 
 23   RUSSELL   Finn   GBR   NEW ASH GREEN EPEE CLUB   3/10   -16   27   qualifier 
 24   BREEDON   Joseph   GBR   ACTIV8   2/9   -16   22   qualifier 
 25   WEBB   Harrison   GBR   NEW ASH GREEN EPEE CLUB   1/9   -24   17   qualifier 
 26   PALMER   Harry   GBR   RATCLIFFE COLLEGE   0/10   -32   18   qualifier 
 27   LANDOLFI   Alfonso   GBR   SOUTHAMPTON EPEE CLUB   0/10   -36   14   qualifier 
 28   CHAMBAZ   Paul   GBR   ESCRIME ACADEMY   0/10   -41   9   qualifier