lp.logo

Results for Leon Paul BSC Girls' Cadet Foil -. 06/12/2014

LIST

 Rank   Name   First name   Country   Club   Victory/match   Ind.   Hs   Group 
 1   HOME   Amy   GBR   SALLE KISS   1.000   18   24   qualifier 
 2   BEATTIE   Keziah   GBR   BELFAST FENCING CLUB   1.000   16   20   qualifier 
 2   GRANVILLE   Bronwen   GBR   BATH SWORD   1.000   16   20   qualifier 
 4   WHITFIELD   Madeleine   GBR   LASZLOS   1.000   16   19   qualifier 
 5   ELLIS   Bethany   GBR   WREKIN SWORD CLUB   1.000   15   25   qualifier 
 6   GILL   Isabella   GBR   SALLE PAUL   1.000   12   20   qualifier 
 7   AU   Darica   GBR   NEWHAM SWORDS   0.800   13   23   qualifier 
 8   HARDIE   Heloise   GBR   DILETTANTE   0.800   12   23   qualifier 
 9   JONES   Rachel   GBR   SALLE KISS   0.800   12   21   qualifier 
 10   MCLAUGHLIN   Mhairi   GBR   SALLE HOLYROOD   0.800   10   22   qualifier 
 11   BABAEVA   Seville   GBR   ESCRIME ACADEMY   0.800   9   22   qualifier 
 12   PORTER   Jasmine   GBR   THREE RIVERS YOUNG BLADES   0.800   8   23   qualifier 
 13   CAMPBELL   Alice   GBR   NEWHAM SWORDS   0.750   13   19   qualifier 
 14   DE LANGE   Kayleigh   GBR   SALLE OXON   0.750   11   18   qualifier 
 15   COPE   Aimee   GBR   SALLE KISS   0.750   9   18   qualifier 
 16   TIMLIN   Jessica   IRE   PEMBROKE FENCING CLUB   0.750   4   17   qualifier 
 17   BROWN   Madeleine   GBR   LASZLOS   0.750   3   16   qualifier 
 18   HUGHES   Phoebe   GBR   LASZLOS   0.600   7   20   qualifier 
 19   HILL   Heulwen   GBR   MILLFIELD   0.600   6   22   qualifier 
 19   GRANVILLE   Rhiannon   GBR   BATH SWORD   0.600   6   22   qualifier 
 21   LUKAITE   Emilija   GBR   NEWHAM SWORDS   0.600   3   18   qualifier 
 22   BROWN   Niamh   GBR   WEST FIFE FENCING CLUB   0.600   -5   15   qualifier 
 23   FAIRMAN   Charlotte   GBR   CLUB ESCRIME WINCHESTER   0.500   3   16   qualifier 
 23   NEWTON-HUGHES   Phoebe   GBR   MANCHESTER FENCING CLUB   0.500   3   16   qualifier 
 25   SHAW   Rachel   GBR   NEWHAM SWORDS   0.500   2   13   qualifier 
 26   ROYER   Jeanne   GBR   SALLE BOSTON   0.500   0   12   qualifier 
 27   BLACK   Mirren   GBR   COBHAM FENCING CLUB   0.500   0   11   qualifier 
 28   WEBB   Georgia   GBR   LASZLOS   0.500   -1   14   qualifier 
 29   PATEL   Serena   GBR   ALDERSHOT   0.500   -2   13   qualifier 
 30   STEELE   Eden   GBR   WEST FIFE FENCING CLUB   0.400   -3   17   qualifier 
 31   DAWE   Phoebe   GBR   RUSSELL SWORDS   0.400   -4   16   qualifier 
 32   CURWEN   Rebecca   GBR   MILLFIELD   0.400   -5   16   qualifier 
 33   MOND   Amanda   GBR   THREE RIVERS YOUNG BLADES   0.250   -3   13   qualifier 
 34   TAYLOR   Tiffany   GBR   SALLE OXON   0.250   -5   10   qualifier 
 35   SALLABA   Tara   GBR   CHICHESTER   0.250   -6   11   qualifier 
 36   REHFISCH   Natasha   GBR   CAMBRIDGE SWORD   0.250   -9   6   qualifier 
 37   FAIRMAN   Victoria   GBR   CLUB ESCRIME WINCHESTER   0.250   -12   7   qualifier 
 38   WATSON   Alice   GBR   HEREFORD   0.200   -7   15   qualifier 
 39   SILK   Georgia   GBR   MALLARD   0.200   -10   14   qualifier 
 40   KUCHARSKA   Ela   GBR   ALDERSHOT   0.200   -11   11   qualifier 
 41   DELL'AQUILA   Lorenza   GBR   COBHAM FENCING CLUB   0.200   -12   10   qualifier 
 42   ROBINSON   Emma   GBR   ALDERSHOT   0.200   -15   8   qualifier 
 43   HOPKINS   Zoe   GBR   RADCLIFFE SWORD CLUB   0.000   -13   12   qualifier 
 44   DUDLEY   Amelia   GBR   BISHOP CHALLONER   0.000   -15   5   qualifier 
 45   QUILLOT   Claire   GBR   CLFC   0.000   -16   9   qualifier 
 46   HOULT   Lucy   GBR   INVICTA   0.000   -16   4   qualifier 
 47   PEAKE   Sophie   GBR   HEREFORD   0.000   -18   7   qualifier 
 48   CHEEMA-GRUBB   Antonia   GBR   COBHAM FENCING CLUB   0.000   -19   1   qualifier 
 49   QUILLOT   Chloe   GBR   CLFC   0.000   -20   0   qualifier