lp.logo

Results for Leon Paul BRC Boys' Cadet Epee -. 01/10/2017

LIST

    Tableau of losers of tableau of 32     Tableau of 32     Tableau of 16   Tableau of 8
       1   ROACH Tarriq   BRIXTON   
   PANAYOTOV Chavdar            ROACH Tarriq 
       32   PANAYOTOV Chavdar   KRFC  15/8
 BROWN Sebastien                GIBSON Harry 
15/11      17   BROWN Sebastien   ESCRIME ACADEMY       15/6
   BROWN Sebastien            GIBSON Harry      
    16   GIBSON Harry   NORTHWICH  15/9     
                  ATKINSON Owen 
       9   MORRISON Dylan   EDINBURGH FENCING CLUB         15/14
   DE JONGH Jake            MORRISON Dylan      
       24   DE JONGH Jake   ABINGDON  15/4     
 BASTON-HALL Harry                ATKINSON Owen 
15/8      25   ATKINSON Owen   LAZLO'S       15/12
   BASTON-HALL Harry            ATKINSON Owen 
     BASTON-HALL Harry   ABINGDON  15/10
 
       5   SCOTT PAYNE Edward   ABINGDON 
   TOOGOOD Luke            SCOTT PAYNE Edward 
       28   TOOGOOD Luke   ACTIV8  15/14
 TOOGOOD Luke                SCOTT PAYNE Edward 
12/9      21   KEW Ethan   REDHILL REIGATE EPEE CLUB       15/11
   WOODLEY Colin            KEW Ethan      
    12   WOODLEY Colin   MILLFIELD  15/9     
                  ANDREWS Ben 
       13   TRUUVERT Alexander   LEON PAUL EPEE         15/6
   TRUUVERT Alexander            JEAL James      
       20   JEAL James   WINGERWORTH  15/14     
 TRUUVERT Alexander                ANDREWS Ben 
15/10      29   BARNES Lewis   ESPADA       15/10
   BARNES Lewis            ANDREWS Ben 
     ANDREWS Ben   PLYMOUTH FENCING CLUB  15/3
 
       3   MACPHERSON Steven   PLYMOUTH FENCING CLUB 
   MCKERR Isaac            MACPHERSON Steven 
       30   MCKERR Isaac   DUNBLANE FENCING CLUB  15/13
 MCKERR Isaac                BROWN Robbie 
15/13      19   BROWN Robbie   WFFC       15/8
   LAROUSSE Noe            BROWN Robbie      
    14   LAROUSSE Noe   ABINGDON SCHOOL  15/8     
                  WILLCOX Joshua 
       11   GRIMSHAW Nicholas   LEON PAUL EPEE         15/6
   VEPREV Artyom            GRIMSHAW Nicholas      
       22   VEPREV Artyom     15/7     
 TANT Refe                WILLCOX Joshua 
15/14      27   TANT Refe   ACTIV8       15/14
   TANT Refe            WILLCOX Joshua 
     WILLCOX Joshua   KNIGHTSBRIDGE FENCING CLUB  15/4
 
       7   MAY Toby   NEWCASTLE FENCING CLUB 
   DAN Liam            MAY Toby 
       26   DAN Liam   WORTHING  15/12
 DAN Liam                LEE Max 
15/14      23   LEE Max   REDHILL REIGATE EPEE CLUB       15/13
   HARPER Justin            LEE Max      
    10   HARPER Justin   BRIXTON  15/13     
                  FOULSHAM Jacob 
       15   MIRICA Florin   LEON PAUL EPEE         15/13
   DON Edward            MIRICA Florin      
       18   DON Edward   STOWE SCHOOL  15/9     
 DON Edward                FOULSHAM Jacob 
15/14      31   FOULSHAM Jacob   REDHILL REIGATE EPEE CLUB       15/8
   GOODWIN Matthew            FOULSHAM Jacob 
     GOODWIN Matthew   BRENTWOOD SCHOOL  15/12

    Tableaux E     Tableaux F
   1   ROACH Tarriq   BRIXTON   
          ROACH Tarriq 
16   MCKERR Isaac   DUNBLANE FENCING CLUB  15/9
            ROACH Tarriq 
   9   BASTON-HALL Harry   ABINGDON       15/10
          BASTON-HALL Harry 
 JEAL James   WINGERWORTH  15/14
 
   5   GRIMSHAW Nicholas   LEON PAUL EPEE 
          DON Edward 
12   DON Edward   STOWE SCHOOL  15/9
            MORRISON Dylan 
   13   DAN Liam   WORTHING       15/12
          MORRISON Dylan 
 MORRISON Dylan   EDINBURGH FENCING CLUB  15/13
 
   3   MAY Toby   NEWCASTLE FENCING CLUB 
          TOOGOOD Luke 
14   TOOGOOD Luke   ACTIV8  15/10
            MIRICA Florin 
   11   BROWN Sebastien   ESCRIME ACADEMY       by abandonment
          MIRICA Florin 
 MIRICA Florin   LEON PAUL EPEE  15/10
 
   7   KEW Ethan   REDHILL REIGATE EPEE CLUB 
          TRUUVERT Alexander 
10   TRUUVERT Alexander   LEON PAUL EPEE  15/11
            MACPHERSON Steven 
   15   TANT Refe   ACTIV8       15/12
          MACPHERSON Steven 
 MACPHERSON Steven   PLYMOUTH FENCING CLUB  15/8

    Tableau G
   1   SCOTT PAYNE Edward   ABINGDON   
          SCOTT PAYNE Edward 
 MIRICA Florin   LEON PAUL EPEE  15/14
 
   5   MACPHERSON Steven   PLYMOUTH FENCING CLUB 
          MACPHERSON Steven 
 LEE Max   REDHILL REIGATE EPEE CLUB  15/11
 
   3   BROWN Robbie   WFFC 
          ROACH Tarriq 
 ROACH Tarriq   BRIXTON  15/8
 
   7   MORRISON Dylan   EDINBURGH FENCING CLUB 
          MORRISON Dylan 
 GIBSON Harry   NORTHWICH  15/10

    Tableau final of 8     Semi-finals   Final
   1   ANDREWS Ben   PLYMOUTH FENCING CLUB   
          MORRISON Dylan 
 MORRISON Dylan   EDINBURGH FENCING CLUB  15/13
            ROACH Tarriq 
   5   ROACH Tarriq   BRIXTON       15/13
          ROACH Tarriq      
 FOULSHAM Jacob   REDHILL REIGATE EPEE CLUB  15/10     
              ROACH Tarriq 
   3   ATKINSON Owen   LAZLO'S         15/11
          MACPHERSON Steven      
 MACPHERSON Steven   PLYMOUTH FENCING CLUB  15/6     
            WILLCOX Joshua 
   7   SCOTT PAYNE Edward   ABINGDON       15/9
          WILLCOX Joshua 
 WILLCOX Joshua   KNIGHTSBRIDGE FENCING CLUB  15/5