lp.logo

Results for Leon Paul Cole Cup FIE Satellite Tournament -. 25/04/2015

LIST

 Rank   Name   First name   Country   Victory/match   Ind.   HS   Group 
 1   SHIMOOKAWA   Ayaka    JPN    1.000   14   30   qualifier 
 2   HSU   Jo-Ting    TPE    1.000   12   30   qualifier 
 3   POMETTI   Giorgia    ITA    1.000   12   22   qualifier 
 4   GREETHAM   Sadie    GBR    0.800   8   23   qualifier 
 5   MATTHEWS   Abbi    GBR    0.800   8   20   qualifier 
 6   HUGAS-MALLORQUI   Maria    GER    0.800   7   24   qualifier 
 7   CHANG   Caitlin    JAM    0.800   4   21   qualifier 
 8   MAYLE   Rebecca    GBR    0.667   9   26   qualifier 
 9   MACKINNON   Leonora    CAN    0.667   5   28   qualifier 
 10   HULL   Nicola    GBR    0.667   3   23   qualifier 
 11   LAWRENCE   Hannah Elizabeth    GBR    0.600   3   22   qualifier 
 12   SMITH   Katrina    GBR    0.600   3   18   qualifier 
 13   POWELL   Elisabeth    GBR    0.600   2   22   qualifier 
 14   MO   Victoria    USA    0.600   2   18   qualifier 
 15   CROOK   Jayne    GBR    0.600   2   17   qualifier 
 16   BOTTOMS   Lindsay    GBR    0.600   0   18   qualifier 
 17   PIERACCIANI   Eleonora    ITA    0.600   -1   20   qualifier 
 18   MCCARTHY   Medora    GBR    0.500   5   26   qualifier 
 19   GEROUDET   Justine    SUI    0.500   4   27   qualifier 
 20   STEINER   Christine    GBR    0.500   -2   22   qualifier 
 21   HUGHES   Samantha    GBR    0.500   -5   21   qualifier 
 22   SIMMS-LYMN   Tia    JAM    0.400   3   19   qualifier 
 23   SVELNIENE   Agne    LTU    0.400   1   21   qualifier 
 24   CIPAROVA   Dagmar    SVK    0.400   0   20   qualifier 
 25   FANNON   Beatrice    GBR    0.400   -1   19   qualifier 
 26   HILLIER   Verity    GBR    0.400   -2   19   qualifier 
 27   STRASSER   Lynn    LUX    0.400   -2   18   qualifier 
 28   MCCORMACK   Amelia    GBR    0.400   -7   15   qualifier 
 29   AZUKAITE   Vikte    LTU    0.333   -4   21   qualifier 
 30   PIOVESAN SILVA   Patrizia    VEN    0.333   -6   21   qualifier 
 31   FOSU   Yasmine    GHA    0.333   -11   15   eliminated 
 32   TURLEY   Alix    GBR    0.200   -3   15   eliminated 
 33   CARFOOT   Tamryn    RSA    0.200   -6   14   eliminated 
 34   KAMENISCAKOVA   Ida    SVK    0.200   -8   15   eliminated 
 35   HOWSER   Kathryn    GBR    0.200   -8   14   eliminated 
 36   LANCEY   Stella    GBR    0.000   -12   17   eliminated 
 37   ONIYE   Margarette    GBR    0.000   -12   16   eliminated 
 38   YATE   Jenny    GBR    0.000   -17   7   eliminated