lp.logo

Results for London International Open - 81st Miller-Hallet Cup -. 07/10/2017

LIST

    Tableau of 64     Tableau of 32   Tableau of 16
   1   CAFARO Jack   LLANTWIT MAJOR   
          CAFARO Jack 
64   KURZ JORDAN Max   LEON PAUL EPEE  15/11
            CAFARO Jack 
   33   MCGLADE Daniel   LEON PAUL EPEE       12/10
          MCGLADE Daniel      
32   PAUL Domnic   LEON PAUL EPEE  15/5     
              PEPLOW Laurence 
   17   PEPLOW Laurence   REDHILL REIGATE EPEE CLUB         15/7
          PEPLOW Laurence      
48   HAYNES James   HARROGATE  15/5     
            PEPLOW Laurence 
   49   COLLIGNON Nicolas   UNIVERSITY OF EDINBURGH       15/3
          GIOVANNONE Alessandro 
16   GIOVANNONE Alessandro   BATH UNIVERSIRT  14/13
 
   9   BURKHALTER Marc    
          BURKHALTER Marc 
56   UPCRAFT Alexander   PARIS GRP  15/10
            BURKHALTER Marc 
   41   SHEVELEW David   HAVERSTOCK       15/12
          SHEVELEW David      
24   COOK Noah   HAVERSTOCK  15/7     
              BURKHALTER Marc 
   25   SHEPHERD Billy   SKIPTON         15/12
          TANNOCK Neill      
40   TANNOCK Neill   ABERDEEN  15/8     
            TANNOCK Neill 
   57   PAPADOPOULOS Alex   EDINBURGH FENCING CLUB       15/13
          PAPADOPOULOS Alex 
 PECK Harry   BRIXTON  15/14
 
   5   MARSH Philip   BATH SWORD 
          MARSH Philip 
60   STEPHENS James   HARROGATE  15/9
            MARSH Philip 
   37   SCRIMSHAW Jason   LEON PAUL EPEE       15/11
          HOWSER Chris      
28   HOWSER Chris   OPS EPEE CLUB  15/12     
              MARSH Philip 
   21   BOYLE Douglas   WARWICK SCHOOL         15/6
          EDWARDS Owen      
44   EDWARDS Owen   LEON PAUL EPEE  15/14     
            EDWARDS Owen 
   53   VALBUZZI Fabio   LANSDOWNE CLUB       15/14
          SCHNEIDER Benjamin 
12   SCHNEIDER Benjamin   OXFORD UNIVERSITY  15/13
 
   13   CURRAN JONES Tommy   BRIXTON 
          CURRAN JONES Tommy 
52   STURGEON Will   LEON PAUL EPEE  15/12
            CURRAN JONES Tommy 
   45   HIGH Rory   EDINBURGH FENCING CLUB       15/8
          HOFFMANN Tom      
20   HOFFMANN Tom   DINGWALL FENCING CLUB  15/13     
              JORDAN Owen 
   29   HENDERSON Matt   LEON PAUL EPEE         15/10
          JORDAN Owen      
36   JORDAN Owen   LEON PAUL EPEE  15/12     
            JORDAN Owen 
   61   MACLENNAN Rob   ABINGDON       15/8
          MACLENNAN Rob 
 ODGERS James   BRIXTON  15/7
 
   3   ALLEN Greg   HAVERSTOCK 
          ALLEN Greg 
62   TOOGOOD Luke   ACTIV8  15/9
            ALLEN Greg 
   35   EAST Will   KRFC       15/11
          MORRIS George      
30   MORRIS George   LEON PAUL EPEE  14/13     
              BOMBRINI Andrea 
   19   ALI Idiris   LEON PAUL EPEE         15/13
          ALI Idiris      
46   FOSTER Nathan   SKIPTON  15/7     
            BOMBRINI Andrea 
   51   BARKER Christopher   VASAS SC       14/13
          BOMBRINI Andrea 
14   BOMBRINI Andrea   LEON PAUL EPEE  15/11
 
   11   GROVER Elliott   LEON PAUL EPEE 
          GROVER Elliott 
54   THOMSON Campbell   BRIXTON  15/10
            GROVER Elliott 
   43   BOYLE Samuel   LEON PAUL EPEE       15/4
          BOYLE Samuel      
22   MILNER Maxton   BRIXTON  15/11     
              DICKINSON Matthew 
   27   DICKINSON Matthew   LASZLOS         15/10
          DICKINSON Matthew      
38   AVIS Anthony   REDHILL REIGATE EPEE CLUB  15/5     
            DICKINSON Matthew 
   59   JEAL James   WINGERWORTH       15/9
          NICHOLS Harrison 
 NICHOLS Harrison   REDHILL REIGATE EPEE CLUB  15/4
 
   7   LAZZATI Alessandro   HAVERSTOCK 
          SANCHEZ LETHEM Paul 
58   SANCHEZ LETHEM Paul   BRIXTON  15/14
            SANCHEZ LETHEM Paul 
   39   DEGORCE Aurelien   LEON PAUL EPEE       15/11
          DEGORCE Aurelien      
26   TITMUSS Max   LEON PAUL EPEE  15/6     
              SANCHEZ LETHEM Paul 
   23   COOPER Matthew   WINGERWORTH         15/7
          COOPER Matthew      
42   MORRISON Dylan   EDINBURGH FENCING CLUB  15/6     
            LOSONCZI David 
   55   RUSSELL James Euan   REDHILL REIGATE EPEE CLUB       15/8
          LOSONCZI David 
10   LOSONCZI David   PEMBROKE  15/9
 
   15   HAY Chris   EXETER CITY 
          HAY Chris 
50   MALLETT Neal   OXFORD UNIVERSITY  15/11
            JOHNSTON Calum 
   47   BEGLEY-JONES Murray   REDHILL REIGATE EPEE CLUB       15/9
          JOHNSTON Calum      
18   JOHNSTON Calum   EDINBURGH FENCING CLUB  15/8     
              JOHNSTON Calum 
   31   BELOT Antoine   ESCRIME ACADEMY         15/14
          GREALEY William      
34   GREALEY William   REDHILL REIGATE EPEE CLUB  14/10     
            GREALEY William 
   63   SIMPSON Jamie   UNIVERSITY OF WARWICK       15/10
          BARNETT Keith 
 BARNETT Keith   TRURO  15/13